reklam

Site Güvenliği

İşbu sözleşme maddeleri, Yamanlar Elektronik San. ve Tic. A.Ş. ile, bu site aracılığıyla ürün satın alan kullanıcılar arasında geçerlidir. Siteye üye olan herkes veya misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin maddelerini kabul etmiş sayılır.

1- Ürün satışlarında, satın almadan önce mutlaka sitemizden ürün hakkında detaylı bilgi alınız. Anlaşılamayan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçiniz. Ürün hakkında tam bilgiye sahip olmadan satışı yapılan ürünlerin memnuniyetsizliğinden firmamız sorumlu değildir. Tarafınızdan (Müşteri tarafından), sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünler üzerinde değişiklik yapma talepleri, ilave ücretlere dahil olup, konu hakkında mutlaka firmamız ile temasa geçmelisiniz.

2- Birinci maddedeki hakkımız saklı kalmak koşuluyla, satışı yapılan ürünlerde kaynaklanan sorunlarda üç (3) iş günü içinde tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bu süre içinde gelen taleplerin değerlendirilerek iade konusunda siz değerli müşterilerimiz ile temasa geçip destek vereceğimizi taahhüt ederiz.Bu süre dışında iade taleplerinde bulunan müşterilerimizin taleplerinden sorumlu değiliz.

3- Aksi belirtilmedikçe, bütün ürünlerimiz web sitemizde görünen fiyatlar üzerinden satılmaktadır. Başka kaynaklardan alınan fiyat ve bilgilerden firmamız sorumlu tutulamaz.

4- Sitemizde tanıtımı ve satışı yapılan  tüm ürünlerimiz, kalite kontrol hattından geçerek satışa sunulmuştur. Bu nedenle teslimat anında müşterilerimizin yapacağı kontrollerde ortaya çıkan hata veya eksikliklerin anında tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Çünkü testi yapılmayan ürün satışa sunulmadığından, karşılaşacağınız tüm hataların taşıma esnasında oluştuğu düşünülmekte olup, konuya çözüm oluşturulması gerekmektedir.

5- Tüm müşteri ve kullanıcılar, kullanıcı adlarını ve şifrelerini güvenli biçimde oluşturmak ve korumakla sorumludur. Sistemden yapılan alışverişlerde üyelik bilgileri ve formlarda tarafınızdan doldurulan bilgiler doğru kabul edilecektir. Ödeme sayfalarımız Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sağlanan SSL Sertifikası ve 128 bit şifreleme güvencesinde olmakla birlikte, şifrenizin veya kredi kartı bilgileriniz veritabanımızda saklamamaktadır. Bu nedenle bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesinden YAMANLAR ELEKTRONİK ve YAMANLAR ELEKTRONİK çalışanları sorumlu tutulamaz.

6- Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda, işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde Trabzon Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.